Skočiť na hlavný obsah

DOPRAVA

Dopravná aplikácia

Umožňuje vzájomnú akceptáciu dopravných kariet a preukazov žiaka alebo študenta s aktívnou dopravnou aplikáciou u zmluvných dopravcov. Aktivovaná doprava v čipe umožňuje držiteľovi využívať preukaz ako dopravnú kartu v dopravných spoločnostiach zapojených do systému akceptácie TransCard, na základe platných prepravných a tarifných podmienok jednotlivých dopravných spoločností. Môže byť použitý ako elektronická dopravná peňaženka, predplatný časový lístok (PCL) alebo elektronický doklad na priznanie nároku na zľavu u dopravcov.

Doba platnosti dopravnej aplikácie

Platnosť dopravnej aplikácie je po dobu 13. mesiacov od 1.9. do 30.9. nasledujúceho kalendárneho roka pre Preukazy študenta (študenti VŠ). Počas mesiaca september je študentom, ktorí pokračujú v ďalšom ročníku študijného programu umožnené cestovať na zápis so zľavou. Túto možnosť poskytuje väčšina autobusových dopravcov aj ZSSK, a.s., ale je potrebné sa informovať u konkrétneho dopravcu, nakoľko je to podmienené jeho platnými tarifnými podmienkami.

Bezkontaktné čipové karty

Ponúkame bezkontaktné čipové karty MIFARE, ktoré poskytujú vysoký štandard pohodlia používateľovi pri používaní v oblastiach dennej potreby. Medzi základné funkcie patrí elektronická identifikácia držiteľa karty. Základom je čip spojený s anténou po obvode karty bez vlastného energetického zdroja. Karta nepotrebuje žiadny cudzí zdroj napájania. V prostredí verejnej dopravy karta slúži ako električenka a identifikačný prostriedok pre uznanie zľavy na cestovanie so SAD a ZSSK.

Hľadáte vhodné riešenie pre vašu spoločnosť?