Skočiť na hlavný obsah

Cez aplikáciu UBIAN sa predalo už milión cestovných lístkov

Aj ranná cesta do práce sa môže nečakane zmeniť na zážitkovú jazdu. Takúto skúsenosť má mladá študenta Lea, ktorá v utorok 20. júna o 6:45  ráno nečakane vyhrala nový mobil a to len vďaka kúpe cestovného lístka na MHD Košice. Nejednalo sa však o hocijaký lístok, ale o miliónty cestovný lístok predaný cez aplikáciu UBIAN.

 

Technologická novinka, ktorú Dopravný podnik Košice zaviedol už júli 2021, sa osvedčila, UBIAN bol prvou aplikáciou, ktorú mohli cestujúci v Košiciach na nákup MHD lístkov používať. Za ten čas sa predalo už viac ako milión cestovných lístkov a práve cestujúceho s milióntym lístkom sa rozhodli odmeniť. „Teší nás, že cestujúci v Košiciach si obľúbili možnosť nákupu cestovných lístkov prostredníctvom našej aplikácie,“ povedala Martina Chlebecová, ktorá je produktovou manažérkou pre UBIAN a dodala, že „o obľúbenosti svedčí aj fakt, že denne si cestovný lístok cez aplikáciu kúpi priemerne 1500 cestujúcich a najvernejší používateľ si cez aplikáciu kúpil už viac ako 730 lístkov“.  

 

Spoločnosť TransData má veľkú radosť z úspechu a popularity aplikácie UBIAN, ktorá už čoskoro oslávi svoje siedme narodeniny. Za ten čas oslovila a získala množstvo spokojných cestujúcich z celého Slovenska. Okrem možnosti nákupu cestovných lístkov na MHD Košice patrí k jej najpoužívanejším funkciám online dobitie kreditu alebo kúpa predplatných cestovných lístkov na dopravnú kartu.