Skočiť na hlavný obsah

Zúčastnili sme sa konferencie APÚMS SR 2024

Zúčastnili sme sa 33. ročníka odbornej konferencie Asociácie prednostov úradov miestnej samosprávy na Slovensku. Účasť na tejto konferencií nám ponúkla možnosť zdieľať s účastníkmi najnovšie trendy a inovácie v oblasti verejnej dopravy, ktoré postupne formujú budúcnosť mobility na celom Slovensku.

V Košiciach a v Žiline je spustený predaj parkovacích lístkov cez UBIAN

Obľúbená dopravná aplikácia UBIAN prináša do Košíc a Žiliny možnosť nákupu parkovacích lístkov

Po úspešnom spustení predaja parkovacích lístkov v Bratislave prináša UBIAN túto možnosť aj do Košíc a Žiliny. Vodiči teraz môžu jednoducho a rýchlo platiť za parkovanie pohodlne cez mobil.

Aké výhody prináša kúpa parkovacieho lístka cez UBIAN?

Máme za sebou úspešnú realizáciu veľkého zahraničného projektu System FALA

V uplynulom roku sa TransData podieľala na realizácii veľkého zahraničného projektu “System FALA” pre spoločnosť InnoBaltica.

Do projektu je zapojených 11 významných miest Pomoranského vojvodstva (severné Poľsko), v ktorých dopravu zabezpečuje 19 dopravcov vrátane dvoch železničných dopravcov.  

Systémovým integrátorom projektu je spoločnosť Asseco Data Systems, ktorá zabezpečuje súčinnosť vlastných tímov a 8 dodávateľských firiem vrátane spoločnosti TransData.

Zmeny v používaní dopravných kariet SAD Lučenec od 1.1.2024

Od 1. januára 2024 nastanú výrazné zmeny v cestovaní prímestskou autobusovou dopravou v  Banskobystrickom samosprávnom kraji. Všetky linky prímestských autobusov v kraji sa stanú súčasťou Integrovaného dopravného systému Banskobystrického samosprávneho kraja (ISD BBSK).

 

NOVINKA - Parkovacie lístky cez Ubian

Začiatkom novembra sme v aplikácii Ubian spustili novú funkciu - predaj parkovacích lístkov pre mesto Bratislava.

Rozšírili sme tak rad funkcií Ubian o úplne nový segment. Používatelia aplikácie si môžu zakúpiť parkovací lístok rýchlo a jednoducho na pár klikov!

 

Aplikáciu Ubian je dokonca možné prepojiť s účtom v PAAS (Bratislavský parkovací asistent) a tak využívať na parkovanie aj zakúpené parkovacie karty.

V krátkom čase plánujeme spustiť predaj parkovacích lístok aj pre ďalšie slovenské mestá Žilina a Košice. 

 

Cez aplikáciu UBIAN sa predalo už milión cestovných lístkov

Aj ranná cesta do práce sa môže nečakane zmeniť na zážitkovú jazdu. Takúto skúsenosť má mladá študenta Lea, ktorá v utorok 20. júna o 6:45  ráno nečakane vyhrala nový mobil a to len vďaka kúpe cestovného lístka na MHD Košice. Nejednalo sa však o hocijaký lístok, ale o miliónty cestovný lístok predaný cez aplikáciu UBIAN.

 

Prihlásiť sa na odber Novinky