Skočiť na hlavný obsah

Cez aplikáciu UBIAN sa predalo už milión cestovných lístkov

Aj ranná cesta do práce sa môže nečakane zmeniť na zážitkovú jazdu. Takúto skúsenosť má mladá študenta Lea, ktorá v utorok 20. júna o 6:45  ráno nečakane vyhrala nový mobil a to len vďaka kúpe cestovného lístka na MHD Košice. Nejednalo sa však o hocijaký lístok, ale o miliónty cestovný lístok predaný cez aplikáciu UBIAN.

 

Dodanie čipových kariet pre ZSSK

TransData v priebehu marca 2023 úspešne zabezpečila dodávku moderných a bezpečných kariet s potlačou pre spoločnosť ZSSK (Železničná spoločnosť Slovensko) v počte 50 000 kusov. Táto spolupráca nám umožnila aktívne prispieť k vylepšeniu cestovného komfortu a zabezpečenia pre cestujúcich.

 

Zavedenie zónového predplatného cestovného lístka v Trnavskom kraji

Už prvý deň v novom kalendárnom roku priniesol veľké zmeny v cestovaní verejnou dopravou. S platnosťou od 1. januára 2023 vstúpila do platnosti nová zónová tarifa v rámci Trnavského kraja a spolu s ňou aj možnosť využívať predplatné cestovné lístky (PCL).

 

Workshop IDS Východ

V rámci Európskeho týždňa mobility zorganizoval IDS Východ v spolupráci s PSK a KSK workshop integrovanej verejnej dopravy. Naša spoločnosť v rámci workshopu prezentovala inovatívne platobné prostriedky vo verejnej osobnej doprave.
Prihlásiť sa na odber Novinky