Skočiť na hlavný obsah

Pravidlá spotrebiteľskej súťaže – Cestuj s UBIAN a vyhraj

Oficiálne pravidlá a podmienky spotrebiteľskej  súťaže „Cestuj s UBIAN a vyhraj“

1. Usporiadateľ súťaže 

Usporiadateľom propagačnej spotrebiteľskej súťaže „Nakúp cestovné lístky v apke UBIAN“ (ďalej len „súťaž“) je spoločnosť TransData s.r.o., so sídlom M. R. Štefánika 139, 010 01 Žilina, Slovenská republika, IČO: 35 741 236,  Zapísaná v obchodnom registri vedenom Okresným súdom Žilina, oddiel: Sro, vložka č: 69536/L (ďalej len „usporiadateľ“). 

2. Termín konania súťaže

Cestuj s UBIAN a vyhraj!

sutaz_DPMK

 

S UBIAN si už dva roky kupujete cestovné lístky pre MHD Košice. Je to neuveriteľné, ale blížime sa k magickej hranici 1 milión predaných lístkov (jednorazových prestupných cestovných lístkov). 

Zavedenie zónového predplatného cestovného lístka v Trnavskom kraji

Už prvý deň v novom kalendárnom roku priniesol veľké zmeny v cestovaní verejnou dopravou. S platnosťou od 1. januára 2023 vstúpila do platnosti nová zónová tarifa v rámci Trnavského kraja a spolu s ňou aj možnosť využívať predplatné cestovné lístky (PCL).

 

Workshop IDS Východ

V rámci Európskeho týždňa mobility zorganizoval IDS Východ v spolupráci s PSK a KSK workshop integrovanej verejnej dopravy. Naša spoločnosť v rámci workshopu prezentovala inovatívne platobné prostriedky vo verejnej osobnej doprave.
Prihlásiť sa na odber Novinky