News

Veľtrh Bus Show Nitra 2018 aj s účasťou TransData

NITRA - V areáli firmy Turancar v Nitre sa od 5. do 7. júna 2018 konal veľtrh Bus Show Nitra 2018, na ktorom boli predstavené najnovšie dopravné prostriedky pre verejnú hromadnú dopravu, vrátane elektrobusov a autobusov s alternatívnymi pohonmi z produkcie európskych výrobcov. Autobusový veľtrh Bus Show bolo v tomto roku najväčšie dopravné fórum, kde sa na jednom mieste stretli výrobcovia, predajcovia autobusov aj vývojári inteligentných systémov s dopravcami. Jedným z vystavovateľov bola aj spoločnosť TransData.

Naša spoločnosť spolu s partnerskou firmou Mikroelektronika z Českej republiky predstavila moderný vybavovací systém pre vozidlá verejnej autobusovej dopravy, ktorý umožňuje aj platby bankomatovou kartou alebo čítanie 2D kódov. Okrem hardvérových riešení sme predstavili aj špičkový dispečersko-riadiaci systém TransFleet, ktorý už väčšina zákazníkov na slovenskom trhu aktívne používa, či unikátnu mobilnú navigáciu Ubian, ktorá slúži na cestovanie vo verejnej osobnej doprave.

 

Zdroj: busshow.sk, nitra.dnes24.sk

Výroky úspešných

"Naša najväčšia slabosť je rezignácia. Najistejšia cesta k úspechu spočíva v tom, že vždy znova a znova riskujeme jeden nový pokus"

Thomas Alva Edison

Odber newslettrov