News

SAD Žilina sa zapojila do projektu "Mojbus"

Spoločnosť SAD Žilina neustále zvyšuje kvalitu a informovanosť cestujúcich. Veľkým krokom bolo spustenie novej webovej aplikácie MojBus, ktorá cestujúcim prináša všetky aktuálne informácie a to v reálnom čase.

Spoločnosť SAD Žilina v spolupráci so Žilinským samosprávnym krajom vám prináša novú aplikáciu, ktorá vám dá všetky potrebné informácie a ešte omnoho viac. Nová aplikácia má uľahčiť cestovanie a poskytovať všetky aktuálne informácie o spojeniach, momentálnej polohe autobusu, presnom čase odchodu a príchodu, i prípadnom meškaní. „Táto aplikácia prináša veľa nových informácií, s ktorými už dopravca dlhodobo pracuje, ale dnes ich vďaka tejto aplikáciu môže zverejniť aj cestujúcim. Je to pre nás naozaj veľký krok smerom k cestujúcim a stávame sa voči nim ešte viac otvorení. Vzhľadom na región, v ktorom žijeme a kde je doprava veľmi intenzívna, sa, žiaľ, stáva, že dochádza k rôznym dopravným kolíziám, ktoré ako dopravca nemôžeme ovplyvniť.

Ale teraz vieme tieto informácie poskytnúť cestujúcim, ktorí čakajú na zastávke na svoj autobus, aby sa dozvedeli ako dlho bude ich spoj meškať, prípadne kde presne sa nachádza, a vedeli sa tomu prispôsobiť,“ hovorí generálny riaditeľ SAD Žilina Peter Pobeha.

 

Celý článok si môžete prečítať tu

Výroky úspešných

"Naša najväčšia slabosť je rezignácia. Najistejšia cesta k úspechu spočíva v tom, že vždy znova a znova riskujeme jeden nový pokus"

Thomas Alva Edison

Odber newslettrov