Platené parkovisko

Systém umožňuje spoplatnenie krátkodobých návštevníkov ako aj abonentov. Abonenti využívajú parkovacie karty Mifare Standard, krátkodobý návštevníci môžu mať lístok s čiarovým kódom alebo bezkontaktnú čipovú kartu, ktorá sa využíva cyklicky.

Papierový lístok s čiarovým kódom – výhodou systému je nízka cena lístka, nižšia cena stojanov a možno prevádzkovať prerušovane.

Plastový lístok s čipom a plnofarebnou potlačou – namiesto lístka sa využíva bezkontaktná čipová karta s plnofarebnou potlačou. Výhodou systému je vysoká efektívnosť prevádzky, kde odpadajú náklady na nákup materiálu pre jednorazové lístky, využitie plnofarebnej potlače karty ako reklamného nosiča, jednoduché používanie, nemožnosť vytvorenia duplikátu karty, jednotná technológia pre lístky krátkodobých užívateľov aj abonentov, jednoduchá možnosť udeľovania bonifikácií v obchodoch a reštauráciách. Systémy sú mimoriadne vhodné pre stredné až veľké parkoviská s 24 hodinovou prevádzkou, nákupné centrá a biznis centrá.

 

Prečo práve nás?

...lebo poskytujeme našim zákazníkom komplexnú starostlivosť o naše produkty, ktoré im pomáhajú zvyšovať efektivitu práce pomocou implementovania inteligentných systémových riešení v oblasti informačných technológií založených na báze bezkontaktných čipových kariet ako identifikačného média. 

Kontaktujte nás

Výroky úspešných

"Kreativita je inteligencia, ktorá sa zabáva."

Albert Einstein

 

Odber newslettrov

CAPTCHA
Táto otázka slúži na rozpoznanie skutočných ľudských návštevníkov od automatizovaných SPAM botov.