Školstvo

V oblasti identifikačných systémov pre vysoké školstvo úspešne pôsobíme od roku 2002, pre stredné školy od roku 2006.

Základom je preukaz študenta a zamestnanca vo forme bezkontaktnej čipovej karty Mifare s pamäťou, ktorý umožňuje čítanie a zápis údajov v čipe preukazu. Jedinečný systém kľúčovania pamäťových sektorov čipu zabezpečuje, že tento preukaz je multifunkčný nástroj, ktorý nahradil papierové potvrdenia škôl o nároku na zľavu. Jednotná správa zabezpečuje bezpečnosť systému, s možnosťou blokácie stratených, odcudzených a poškodených preukazov.

Preukaz umožňuje denným študentom do 26 rokov cestovať so zľavou vlakom, autobusmi, mestskej, prímestskej i medzimestskej dopravy, slúži im ako knižničný preukaz priamo na škole, ale aj v niektorých vedeckých knižniciach, na kopírovanie v pobočkách FaxCopy po celom Slovensku, el. vstupenka na podujatia organizované v sieti Ticketportal a pod. 

Súčasne slúži ako identifikačný nástroj pri vstupe do priestorov a na parkovisko školy, pri objednávaní a vydávaní stravy, el. evidencii dochádzky a pri bezhotovostných platbách za tovary a služby poskytované v prevádzkach školy.

V súčasnosti sme výhradným dodávateľom preukazov študenta a zamestnanca pre všetky verejné, väčšinu súkromných a dve štátne univerzity a vysoké školy a niekoľko desiatok stredných škôl v celej SR. Našim cieľom je poskytnúť konečným zákazníkom, teda študentom, zamestnancom, čitateľom, identifikačný nástrojpreukaz, s vysokou pridanou hodnotou a komplexné riešenia pre jeho efektívne využitie. 

Prečo práve nás?

...lebo poskytujeme našim zákazníkom komplexnú starostlivosť o naše produkty, ktoré im pomáhajú zvyšovať efektivitu práce pomocou implementovania inteligentných systémových riešení v oblasti informačných technológií založených na báze bezkontaktných čipových kariet ako identifikačného média. 

Kontaktujte nás

Výroky úspešných

"Kreativita je inteligencia, ktorá sa zabáva."

Albert Einstein

 

Odber newslettrov

CAPTCHA
Táto otázka slúži na rozpoznanie skutočných ľudských návštevníkov od automatizovaných SPAM botov.